Get Adobe Flash player

Referanslarımız

 

 

ISO 9001:2008

Anket

Firmamıza nasıl ulaştınız?
 

İnsan Kaynakları

Ziyaretçilerimiz

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün13
mod_vvisit_counterDün273
mod_vvisit_counterHafta553
mod_vvisit_counterAy3736
mod_vvisit_counterToplam345282

Hakkımızda

Aksu Krom Paslanmaz Çelik Makine İmalat Sanayi Ticaret LTD.ŞTİ geçmişten gelen 20 yıllık bilgi birikimiyle beraber 2005 yılında ticari hayata atılmıştır. Firmamız kurulduğu günden itibaren Paslanmaz Çelik sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve sorunlarınıza karşılık çözüm yollarını araştırarak %100 müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

Firmamız elinde bulunan bu bilgi ve birikimiyle çok hızlı bir şekilde gelişen , yükselen teknolojiyle ve müşteri memnuniyetinin bilincinde olarak müşteri odaklı çalışmaları daha üst seviyeye taşımak için daha çok çalışmaktadır.Fiyat uygunluğu ve iş kalitesinden ödün vermeden dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız hizmet öncesi ve hizmet sonrası her türlü sorunda sizlere anında ulaşmakta ve çözümler bulmaktadır.

Gelişen bilimsel ve teknik donanımları takip eden ve ticari alanda uygulayan firmamız müşterilerimize en kaliteli ,en kullanışlı paslanmaz çelik makine ve ekipmanları yapmaya ve montaj hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

Firmamız 500 metrekare kapalı alan, 100 metrekare açıkalana sahiptir. Firmamızda 9 çalışan personelimiz vardır.

Site İçi Arama

İletişim

CE BELGEMİZ